598 products
Regular price
29.99 €
Sale price39.99 €
🧀 "L'Intimiste" Matured Cheese Platter (6-10 people)
Sold Out
-25%
Regular price
7.99 €
Sale price10.99 €
Unit price19.98 € / kg
🧀 Savoyard Fondue with 4 Cheeses – Bouchet Cheese Shop 🇫🇷
Sold Out
-27%
Regular price
3.99 €
Unit price26.60 € / kg
🧀 Organic small fresh cheese with oriental flavor – 150g
Sold Out
Regular price
44.99 €
Sale price54.99 €
🧀 The Grand Cheese Platter "The Majestic" (12-20 people)
Sold Out
-18%
Regular price
1.99 €
Sale price5.10 €
Unit price1.99 € / kg
Special bread flour - Spelt
Sold Out
-61%
Regular price
12.99 €
Sale price13.99 €
Unit price18.04 € / kg
🧀 Raw milk Raclette platter – Monnin Cheese Shop 🇫🇷
Sold Out
-7%
Regular price
5.99 €
Sale price6.99 €
Unit price5.99 € / g
🤍 Coco de Paimpol AOP Beans – 1 kg – Iodized Treasure of Brittany
Sold Out
-14%
Regular price
3.49 €
Sale price3.99 €
🍺 PICO LIMÓN – Gose Lime & Cayenne Pepper (5% Vol.)
Sold Out
-13%
Regular price
18.99 €
Sale price19.99 €
Unit price3.79 € / kg
🍑 Parcel of Quetsches de Lorraine – 5 kg
-5%
Regular price
7.99 €
Sale price8.90 €
Unit price22.83 € / kg
Extra Strawberry Jam - 350g
Sold Out
-10%
Regular price
3.49 €
Sale price3.99 €
🍺 BAILA CALAVERA – Blanche Passion Hibiscus (5.5% Vol.)
Sold Out
-13%
Regular price
3.49 €
Sale price4.99 €
Unit price6.98 € / kg
🍝 Pasta di Gragnano IGP – Spaghetti alla Chitarra – 500g
Sold Out
-30%