598 products
Regular price
24.99 €
Sale price33.99 €
Unit price6.24 € / kg
🍇 Package of Chasselas de Moissac AOP Grapes – 4 kg
-26%
Regular price
38.99 €
Sale price49.99 €
Unit price6.50 € / kg
🍇 Package of Muscat du Ventoux AOP Grapes – 6 kg
Sold Out
-22%
Regular price
26.99 €
Sale price34.99 €
Unit price5.39 € / kg
🧅 Package of Roscoff AOP Onions – 5 kg
-23%
Regular price
3.59 €
Unit price7.18 € / kg
🍚 Camargue PGI rice – Organic white round – 500g
Sold Out
Regular price
12.90 €
Unit price33.95 € / kg
Stuffed sole fillets with chervil sauce - 380g
Sold Out
Regular priceFrom 9.20 €
Unit price12.27 € / l
April Grey 2020 vintage - Limited edition - Organic
Sold Out
Regular price
3.89 €
Unit price11.79 € / l
🍺 Gold Coast – Double NEIPA – 33cl Can – 8% vol.
Sold Out
Regular price
13.40 €
Unit price35.26 € / kg
Fresh salmon papillotes with sorrel sauce - 380g
Sold Out
Regular price
13.99 €
Sale price14.99 €
Unit price34.98 € / kg
🧀 Soft Alpine Truffle Cake – Raw Milk
Sold Out
-7%
Regular price
29.99 €
Sale price32.99 €
Unit price4.99 € / kg
🧅 Package of Sweet Onions from the Cévennes AOP – 6 kg
Sold Out
-9%